BIKETECH - TESTY - ARCHIV

Sportique Century Riding CreamSportique Century Riding Cream
Na trhu se již několik let objevují různé masti pro cyklistikou zatěžované sedací partie. Testovali jsme pro Vás Century Riding Cream od firmy Sportique.
Magura Durin v testu BikeZoneMagura Durin v testu BikeZone
Když Magura představila svou novou vidlici Magura Durin, strhl se kolem ní velký zájem...a to nejen v Německu, kde se vyrábí.
Rubena Charybdis Racing Pro 127Rubena Charybdis Racing Pro 127
Dušová verze pláště Rubena Charybdis prošla důkladným testováním nejen u týmů Česká spořitelna MTB či Maxidek-Cannondale, ale i našeho redaktora.
Rubena Charybdis USTRubena Charybdis UST
Český výrobce plášťů všech kategorií se vydal na cestu bezdušového systému UST Tubeless a sleduje tak trendy světových výrobců...
Schwalbe Racing Ralph EvolutionSportique Century Riding Cream
Dušová verze pláště s rozměrem 26x2.1, která je určena pro závodní nasazení v XC a marathonu se dostala pod drobnohled našeho testera. Pokud přemýšlíte o nových pláštích, zde naleznete informace, které Vám snad pomohou.
dermoliosoil.com
Zbavte se kožních problémů!
Podívejte se na to

 

Trek TTX EquinoxTrek TTX Equinox
Minulý týden v časovce družstev i tento týden v časovce jednotlivců sedlali jezdci týmu Discovery Channel nová kola od svého sponzora – Trek TTX Equinox
Speciál Ivana BassaSpeciál Ivana Bassa
V tomto článku si můžete prohlédnout, jak vypadá celokarbonové Cervélo vedoucího muže celkového pořadí na Giro d´Italia - Ivana Bassa (CSC)
Pedály Ritchey Pro V4 MTBPedály Ritchey Pro V4 MTB
Od minulého roku jsou na našem trhu k dostání nové MTB pedály z dílny Toma Ritcheye, které vystřídaly starší model Pro V3.
SHIFT, bike pro začátečníky.SHIFT, bike pro začátečníky.
Bike by měl usnadnit začátky těm, kteří mají problém s rovnováhou. V klidu nebo jen ve velmi pomalém pohybu, jsou zadní kola "rozkročena" a zajišťují stabilitu. Čím větší je rychlost, tím více se k sobě kola přibližují a v závěru se úplně spojí.
Hummer - bike americké armádyMagura Durin v testu BikeZone
Ano, je to tak! Hummer Tactical Mountain Bike (tak zní jeho celý název) je bratříčkem onoho známého Hummera. Jde o skládací bike vytvořený jako alternativní, rychlý a skladný dopravní prostředek určený například pro výsadkáře.
1000caloriesdiet.com
Problémy s nadváhou?
Přečtěte si více