KALENDÁŘ SVĚTOVÉHO POHÁRU MTB - XC | MX | 4X | DH

V Offenburgu vyhrál AbsalonV Offenburgu vyhrál Absalon
Druhý závod SP 2008 vyhráli Julien Absalon a Irina Kalantieva. Z českých zástupců byli nejlépe Tereza Huříková 11. a Milan Spěšný 35.
SP Cyklokros Tábor - fotoSP Cyklokros Tábor - foto
Vítězem se v Táboře stal Sven Nijs, Zdeněk Štybar obsadil pátou příčku, Radomír Šimůnek v elitě uzavíral první desítku. Češi tak po čtyřech letech poprvé chyběli v Táboře na stupních vítězů.
Termínovka SP MTB 2007 je kompletníTermínovka SP MTB 2007 je kompletní
Posledním doplněným závodem v kolotoči světového poháru horských kol je kanadské město Saint Félicien
Nissan sponzorem SP horských kolNissan sponzorem SP horských kol
Společnost Nissan je novým generálním sponzorem Světového poháru horských kol. UCI oznámila, že se světoznámým výrobcem automobilů podepsala tříletou smlouvu.
Závod SP XC v NěmeckuZávod SP XC v Německu
Možnost i pro české fanoušky - jedna ze zastávek Světového poháru bude i letos v Německu. Jen Willingen vystřídal Offenburg, kam se budete moct za atmosférou SP vydat i vy!
Světový pohár v cyklokrosu Tábor 2006Fort William - 4X
Světový pohár v cyklokrosu v Táboře 2006. Triumf českého závodníka, jezdce týmu Palmans Sapin, Radomíra Šimůnka.


Světový pohár MTB v sezóně 2007Fort William - DH
Sotva skončila sezóna 2006, jsou už známy termíny závodů nejvyšší kategorie na sezónu novou...
Personální čistka v týmu SpecializedV Offenburgu vyhrál Absalon
Už je to potvrzeno - končí spojení Specialized & Sabine Spitz!
Třetí závod SP v MX se jel v ItáliiSP Cyklokros Tábor - foto
Kolumbijec Hector Leonardo Paez a Švýcarka Esther Süss byli nejrychlejší na trati maratonu Dolomiti Superbike – třetího závodu SP.
Předčasný konec sezóny pro EnocssonSauserwind o Spa
V závodě SP v XC v kanadském Mont-Sainte-Anne se zranila druhá žena celkového pořadí SP v bikemaratonu – Švédka Anna Enocsson.
Třetí svěťák již tento víkend!SP Cyklokros Tábor - foto
Dvanáctý ročník Dolomiti Superbike Marathonu je zároveň třetím podnikem letošního SP v bikemaratonu a do jižního Tyrolska se tak sjedou přední světoví maratonci.
Prokop už nyní vítězem SPV Offenburgu vyhrál Absalon
V brazilském Balneario Camborio opět nikdo neměl na českého ridera Michala Prokopa (Author). Kamil Tatarkovič dojel čtvrtý, mezi ženami nejlepší Jill Kintner
SP v XC pokračoval v Mont St. AnneFort William - 4X
Spolupráce přinesla ovoce jezdcům továrního týmu Specialized – vítězem se v Kanadě stal Christoph Sauser, druhé místo přenechal týmovému kolegovi Liamu Killeenovi. Na domácí Premont neměla ani Dahle-Flesjaa.
Alban Lakata vítězem kanadského SPFort William - DH
Rakouský šampion se stal vítězem druhé zastávky SP v bikemaratonu. Ta se konala v kanadském Mont Sainte Anne v rámci festivalu Vélirium 2006.
Světoví maratonci se potkají v KanaděSP Cyklokros Tábor - foto
Už tento víkend pokračuje Světový pohár v bikemaratonu druhým podnikem, který hostí kanadské středisko Mont-Sainte-Anne. Maratonci si závod odjedou týden před svými kolegy z jiných disciplín.
Nina Göhl - rozhovorSP Cyklokros Tábor - foto
Vítězka posledního SP ve Fort William Nina Göhl (Multivan Merida) už se těší na Mistrovství Německa a patří k největším favoritkám
Kashi Leuchs o Fort WilliamFort William - DH
Kashi Leuchs, závodník mezinárodního týmu Cannondale-Vredestein a tudíž kolega Fredrika Kessiakoffa, stručně o posledním závodě SP v cross-country ve Skotsku
Fort William - DHFort William - DH
Australan Sam Hill se stal vítězem pokračování SP ve sjezdu. Steve Peat sice toužil zopakovat své loňské vítězství, ale zbrzdilo ho zraněné zápěstí
Fort William - 4XFort William - 4X
Čeští XC jezdci se na pódium neprosadili, ale o to víc byly vidět české barvy ve 4X! Michal Prokop uhranul bravurní finálovou jízdou, Jana Horáková jen těsně stříbrná
Sauserwind o SpaSauserwind o Spa
Dva defekty výrazně zbrzdily dvojnásobného vítěze SP XC Christopha Sausera v boji o další body ve SP - i tak ale dojel na sedmém místě...jak vnímal závod on, si nyní můžete přečíst.
Umí za každých podmínekZávod SP XC v Německu
I v takovém smyslu se dá mluvit o suverénce jménem Gunn-Rita Dahle. Podobně jako Absalon i ona dokazuje, že umí na rychlé a suché trati i na blátě
Spa-FrancorchampsFort William - 4X
Týden po horkém Madridu se SP XC přesunul do Belgie, kde ale zavládly zcela jiné podmínky. Nic ale nezabránilo Julienu Absalonovi, aby zvítězil podruhé za sebou.
SP XC Madrid - mužiSP Cyklokros Tábor - foto
Přinášíme Vám podrobnější reportáž o průběhu druhého závodu Světového poháru, který se jel ve španělské metropoli Madridu.
Tomáš Vokrouhlík o MadriduSauserwind o Spa
Jeden z českých závodníků na druhém závodě SP v cross-country Tomáš Vokrouhlík stručně o madridském závodu...
V Madridu vítězně Absalon a DahleFort William - DH
Julien Absalon (Bianchi-Agos) a téměř neporazitelná Gunn Rita Dahle měli nejvíce sil ve druhém závodu SP, který se jel v Madridu.
Madridský světový pohár už o víkendu
Další závod hlavní světové série závodů v XC nás čeká o víkendu...
Slabý úvod SP v MXV Offenburgu vyhrál Absalon
7. května 2006 se konal první díl letošní světové maratonské série. Vítězi se na 100 km trati v řeckém Naoussa stali Leonardo Paez a Daniela Louis.
Nejlepší bikeři se o víkendu vracejí do MadriduSP Cyklokros Tábor - foto
Už potřetí za sebou vyrazí na trať městským parkem Casa de Campo v Madridu opět nejlepší z nejlepších, aby se porvali o další body do celkového hodnocení SP
První závod světového poháruFort William - 4X
Kromě fourcrossařů se ve španělském Vigu sešli i DH-rideři. Prim hrál tentokrát Mick Hannah (Cannondale The Cut).
Prokop nenašel ve Vigu přemožiteleFort William - DH
Michal Prokop má formu a udává tempo na špici mezi světovými ridery! Úspěšně naši zemi reprezentoval i Kamil Tatarkovič, který jede domů s bronzem!
Aktuálně z ŘeckaSauserwind o Spa
Čeští závodníci v čele s aktuálně nejúspěšnějším maratoncem ve SP - Ivanem Rybaříkem - byli vidět i na prvním závodě v Řecku.
SP Curacao očima Tomáše VokrouhlíkaV Offenburgu vyhrál Absalon
O tom, že na první zastávku Světového poháru XC na ostrov Curaçao cestovala skupinka českých reprezentantů, jsme již na našich stránkách informovali… Nyní tedy slovem Tomáše Vokrouhlíka…
SP Curacao již v sobotuFort William - 4X
Pro světovou XC špičku začne ta pravá sezóna vlastně tuto sobotu. Jak jsme informovali již dříve, světový pohár XC letos startuje na karibském ostrově Curaçao (Nizozemské Antily). Pár dní před startem závodu v exotickém prostředí poslední informace...
dermoliosoil.com
Zbavte se kožních problémů!
Podívejte se na to