KOLO PRO ŽIVOT - ARCHIV

Soutěž o kolo s GelActivemSoutěž o kolo s GelActivem
GelActiv, který je jedním z partnerů seriálu Kolo pro život, pořádá soutěž pro účastníky seriálu a majitele KPŽ karet. Hlavní cenou je přitom kolo Scott Scale v hodnotě 45 tisíc!
KPŽ pokračuje v Holešově a ChrudimiKPŽ pokračuje v Holešově a Chrudimi
Devátý ročník největšího a nejoblíbenějšího seriálu závodů horských kol – Kolo pro život – pokračuje v červenci dalšími dvěma závody. V sobotu 5. července se závodníci postaví na trať oblíbeného Drásala, 26. července pak startuje Rubena Manitou Železné hory.
Pražské schody z jiného pohleduPražské schody z jiného pohledu
Je středa odpoledne. Teplo a dusno. Nasedám do rozpáleného auta a směřuji na vlakové nádraží. Poslouchám rádio. Příjemná muzika končí a začínají zprávy...
Obhájí Kessiakoff Pražské schody?Obhájí Kessiakoff Pražské schody?
Patnáctý ročník mezinárodního exhibičního závodu horských kol Velká cena České spořitelny - Pražské schody 2008 bude odstartován ve středu 25. června z Hradčanského náměstí v Praze.
V Chomutově vyhráli Rybařík a HaklOderská mlýnice již příští týden
Datum: 24.5.2008, čas: 11:00 hod, místo: Chomutov-náměstí. To byly základní informace pro všechny, kteří chtěli stát na startu dalšího závodu seriálu Kolo pro život.
KPŽ pokračuje: Chomutov TourSoutěž o kolo s GelActivem
V sobotu 24. května 2008 odstartuje v 11.00 hodin v Chomutově další závod ze seriálu závodů horských kol Kolo pro život - Chomutov tour České spořitelny.
KPŽ: v Brně znovu HruškaKPŽ: v Brně znovu Hruška
Jan Hruška a Barbora Radová zopakovali svůj triumf z Orlíku a nenašli ani na sedmdesátce Brno - Černá Hora - Brno přemožitele.
KPŽ startuje na OrlíkuKPŽ startuje na Orlíku
Po loňské vydařené premiéře se Kolo pro život opět vrací ke břehům Orlické přehrady. První závod letošního seriálu KPŽ se koná v lesích knížecího rodu Schwarzenbergů.
Termíny KPŽ 2008Termíny KPŽ 2008
Projekt Kolo pro život vstupuje do své deváté sezóny. Zejména díky podpoře České spořitelny se stalo Kolo pro život nejvýznamnějším seriálem cyklistických závodů v Evropě. Tady jsou termíny pro letošní ročník...
Pohár konstruktérů KPŽ vyhrála kola GalaxyOderská mlýnice již příští týden
Kola Galaxy zvítězila v Poháru konstruktérů v seriálů maratonů ČS Kola pro život s 287 body před značkou Colnago a Morati.
Galaxy GS Jistebnice vítězem KPŽLegendární Drásal už po třinácté!
Jezdcům týmu GALAXY GS Jistebnice se povedl husarský kousek - v letošní sezóně ovládli Kolo pro život i Galaxy MTB Sérii a oba seriály vyhráli.
Mlýnice skončila v rukou SpěšnéhoOderská mlýnice již příští týden
V tradiční termín - poslední zářijovou sobotu - startuje v Klokočůvku u Oder závod, jehož popularita stále roste. A s kariérou se zde loučil Radim Kořínek.
Ještěd Trophy - jako v AlpáchOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
Jednapadesát kilometrů dlouhý závod seriálu Kolo pro život, jenž je závodem Českého poháru v půlmaratonu horských kol, Vás zve k účasti. Převýšení činí 1443 metrů, tedy žádná procházka růžovým sadem!
Pozvánka na MČR v půlmaratonuKPŽ startuje na Orlíku
Na pražském dostihovém závodišti v Chuchli se již 11. srpna postaví stovky závodníků v rámci KPŽ a ti elitní se také utkají o cenné kovy v půlmaratonu horských kol.
Letošní Drásal ve znamení sedmičekOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
V sobotu 7.7.2007, se startem po sedmé hodině, se v Holešově uskutečnil 7. závod seriálu Kolo pro život 2007, 7+7. ročník legendárního Drásala.
Olomoucká padesátka Kooperativy již tuto sobotu 30.6 07KPŽ: v Brně znovu Hruška
Již tuto sobotu 30.6 se můžete těšit na další závod v rámci seriálu "Kolo pro život",
tentokrát Olomouckou padesátku Kooperativy.
Na schodech opět řádili bikeřiKPŽ startuje na Orlíku
Již po čtrnácté se sjela česká crosscountry špička a s nimi i pár hvězd světového mountainbikingu do Prahy na exhibici pod názvem Velká cena České spořitelny.
Pražské schody – Velká cena ČSOderská mlýnice již příští týden
Tradiční exhibice s názvem "Pražské schody – Velká cena České spořitelny" se pojede i letos s účastí hvězd světového MTB. Loučit s kariérou se zde bude i Miguel Martinez!
KPŽ pokračuje v sobotu v JistebniciLegendární Drásal už po třinácté!
V Jistebnici pokračuje již tuto sobotu 9. června asi nejpopulárnější seriál závodů pro večejnost - Kolo pro život - a s ním i Český pohár v půlmaratonu.
Přípravy na Orlíku vrcholíLegendární Drásal už po třinácté!
Na trati prvního závodu Orlík Tour se včera tvrdě pracovalo. Pořadatelské týmy čistily s pomocí terénních čtyřkolek trať od nánosů dříví. V prostoru startu a cíle rostou první stany. Vše se chystá k sobotnímu startu.
Spěchejte s přihláškami na OrlíkKPŽ startuje na Orlíku
Díky velkému zájmu o závod na orlické přehradě se posouvá termín pro přihlášky do pondělí 30.4.2007. Již nyní je ale k novému závodu KPŽ přihlášeno 600 závodníků!
Již za měsíc startuje KPŽ!KPŽ pokračuje v Holešově a Chrudimi
V osmém ročníku Kolo pro život 2007 se můžete těšit na mnoho změn a novinek. Několikaleté jednání konečně přineslo kýžený úspěch a KPŽ získalo Český pohár v 1/2 maratonu!
Termíny Kolo pro život 2007Olomoucká buřinka, 50 České spořitelny
Termínovka dalšího ročníku oblíbeného seriálu Kolo pro život je známa již od začátku prosince - pro úplnost najdete termíny těchto závodů v tomto článku
Finálový večer seriálu Kolo pro životOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
V Mikulášský podvečer 5. prosince proběhne od 17 hodin v restauraci Lokomotiva, přímo v Pražské Sazka Aréně, vyhlášení finálové hry.
Tandemy na JeštěduKPŽ pokračuje v Holešově a Chrudimi
Bez nadsázky můžeme říci, že o výhercích Finálové hry Kolo pro život rozhodlo úsilí dvojice cyklistů ze sdružení Tandem pro život vodiče Jakuba Franera a nevidomého Jakuba Sedláře, na jejichž cílový čas se upínala pozornost přítomných diváků v cíli na vrcholku Ještědu.
Vzhůru na JeštědKPŽ: v Brně znovu Hruška
Loni na Řípu, letos na Ještědu! Správnou odpověď na tipovací otázku Finálové hry Kolo pro život se dozvíte již v úterý 14.11. A zatímco v loni šlapala Terezka Huříková na Říp sama, letos bude mít více než zdatného parťáka
Vyhlášení Prestige Trophy KPŽLegendární Drásal už po třinácté!
Vyhlášení Prestige Trophy kategorií jednotlivců, týmů a elity proběhne tentokrát v rámci programu sportovního veletrhu Sport Life v Brně již v sobotu 11. listopadu.
Letošní Kolo pro život je historiíOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
Tak a je to za námi! Sedmý ročník seriálu Kolo pro život patří historii. Samozřejmě nás ještě čeká vyhlašování výsledků a rozdělení cen, ale to nic nemění na tom, že závody v tomto roce už skončily.
Trutnovská padesátka ČS 2006Legendární Drásal už po třinácté!
Sobota v Trutnově znamenala letošní poslední zastávku seriálu Kolo pro život České Spořitelny a jeden z posledních závodů letos vůbec - Trutnovská 50 ČS.
Oderská Mlýnice České spořitelny 2006KPŽ: v Brně znovu Hruška
V tradiční termín - poslední zářijovou sobotu - startuje v Klokočůvku u Oder závod, který získává čím dál více na oblibě - Oderská Mlýnice České spořitelny 2006.
Česká spořitelna Ralsko MTB maratonKPŽ: v Brně znovu Hruška
Jako na pláži v Karibiku to vypadalo o víkendu v cíli 14. závodu závodu seriálu v Hamru na Jezeře. Závodníci dojížděli za krásného počasí přímo na pláž.
dermoliosoil.com
Zbavte se kožních problémů!
Podívejte se na to

 

Oderská mlýnice již příští týdenOderská mlýnice již příští týden
Již pošesté zvou pořadatelé z 2K Bike Clubu Odry na závod horských kol nesoucí název Oderská mlýnice České spořitelny 2006. Start závodu, náležícího do série Kolo pro život, je již tradičně naplánován na pravé poledne poslední zářijové soboty – tedy 30. září 2006.
Cyklobraní České spořitelnyCyklobraní České spořitelny
Trať dalšího závodu seriálu Kolo pro život, jímž je Cyklobraní České spořitelny, je situována do oblasti "zakázaného území" v nádherném prostředí moravských a rakouských vinic.
Priessnitzova šedesátka ČSSoutěž o kolo s GelActivem
V sobotu 2. září pokračovala série Kolo pro život závodem v Jeseníku, jehož trať měla těžkých 62 kilometrů s převýšením 1600 metrů.
ČS Jistebnický maratonČS Jistebnický maraton
Jistebnický maraton byl součástí KPŽ a Galaxy Anlen Série, zároveň byl poslední prověrkou bikerů před kvapně se blížícím mistrovstvím republiky v bikemaratonu.
Karlštejn Tour ČS a KooperativyKarlštejn Tour ČS a Kooperativy
Pražské dostihové závodiště v Chuchli hostilo další díl seriálu Kolo pro život. Ačkoliv počasí vypadalo všelijak, na start se postavila tisícovka odvážlivců.
Rubena Manitou Železné horyRubena Manitou Železné hory
Přestože v pátek v Chrudimi a okolí zapršelo, nijak se to nepromítlo na sobotním závodě – ve spalujícím žáru a v prachu se tak odjel další závod KPŽ.
Pozvánka do podhradí KarlštejnaPozvánka do podhradí Karlštejna
Přijměte pozvání pořadatelů prvního ročníku Karlštejn Tour České spořitelny a Kooperativy - startuje se 5.8.2006 na Chuchelském dostihovém závodišti a pod korunkou KPŽ!
Salzkammergut Trophy - Bad GoisernSoutěž o kolo s GelActivem
Závod, který se jel na území našeho jižního souseda, byl plný českých jmen – vždyť byl tento maraton součástí KPŽ!
Brněnská padesátka České spořitelny 2006Brněnská padesátka České spořitelny 2006
Z původního jarního termínu přesunuli pořadatelé další závod KPŽ - Brněnskou 52 na sobotu 8. července, tedy týden před domácím mistrovstvím republiky v XC.
ČS Bikemaraton Drásal 2006KPŽ: v Brně znovu Hruška
Dlouho to vypadalo, že letošní Drásal bude zcela odlišný od loňského – že trať bude suchá, rychlá a uvažovalo se,že padne nový traťový rekord! Nakonec bylo ale všechno jinak…
Legendární Drásal už po třinácté!Legendární Drásal už po třinácté!
Poslední informace před startem jednoho z nejtěžších a nejoblíbenějších maratonů v ČR! Jen doufejme, že počasí se umoudří a nebudou se opakovat loňské bahenní lázně!
Olomoucká buřinka, 50 České spořitelnyOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
Za tropického počasí vyrazilo na trať oblíbeného závodu v blízkosti Olomouce zhruba 840 nadšenců, kteří se nedali odradit počasím srovnatelným s rovníkovou afrikou ani tratí, která se stala vlivem lijáků z posledních dnů těžší, než by si někteří startující přáli.
Stříbro z PrahyKPŽ: v Brně znovu Hruška
"Byl to krátký výlet do Prahy" říká druhý ze středečního klání - Švýcar Christoph Sauser. V praze nestačil jen na svého bývalého kolegu ze Siemens-Cannondale, čtyřiadvacetiletého Kessikoffa.
KPŽ pokračovalo v Jizerských horáchLegendární Drásal už po třinácté!
Další ročník populární Jizerské padesátky je za námi. V sobotu 10. června se tedy odjel další závod seriálu Kolo pro život a to ve velice důstojném stylu a za nádherného počasí.
Pražské schody 2006KPŽ: v Brně znovu Hruška
Další ročník závodu situovaného do historické části české metropole i letos přitáhl účast několika hvězd světového MTB...
Jizerská padesátka na kolech je letos kratší i delšíOderská mlýnice již příští týden
Ani sto ani padesát kilometrů nepojedou letos účastníci Jizerské padesátky na horských kolech, která startuje příští sobotu 10. června v Bedřichově v Jizerských horách.
Pražské schody už ve středuKPŽ startuje na Orlíku
Můžete se těšit na další ročník akce v ulicích Zlaté Prahy s účastí světových hvězd. Vloni zde vládnul José Hermida, kdo vyhraje letos? Bude to jedna z VIP postav či z české scény...?
Tomáš Přibyl o Cape EpicKPŽ startuje na Orlíku
Jak už jsme na DEKBIKE.CZ informovali, ani letos nebyl etapový MTB závod Jižní Afrikou nesoucí název Cape Epic bez české účasti...
Kooperativa Malevil Cup 2006KPŽ startuje na Orlíku
Tak jako v minulosti již šestkrát i letos se sjeli do Heřmanic nedaleko Jablonného v Podještědí davy cyklistů k účasti na závodu zařazeného do série KPŽ – Kooperativa Malevil Cup.
Malevil Cup bleskověKPŽ: v Brně znovu Hruška
Za krásného počasí odstartovalo úderem osmé hodiny 575 maratonců na 100 km dlouhou trasu bikemaratonu Kooperativa Malevil Cup
Předvečer MaleviluKPŽ startuje na Orlíku
Zítra startuje akce víkendu, Kooperativa Malevil Cup 2006. Závod patřící do několika sérií se i letos odehrává v krásném prostředí Lužických hor...
KPŽ úspěšně odstartovalo seriál v PlzniLegendární Drásal už po třinácté!
Pořadatelé Plzeňské šedesátky, prvního závodu letošního Kola pro život, si mohou oddechnout - akce proběhla za krásného počasí a se skvělou účastí.
Na trati Plzeňské šedesátkyKPŽ: v Brně znovu Hruška
Roman Čermák, ústřední postava KPŽ, Vám nyní přináší autentický popis tratě prvního závodu KPŽ 2006. Připomínáme, že Plzeňský maraton České spořitelny startuje již tuto sobotu 6. května!
Z KPŽ až do AfrikyLegendární Drásal už po třinácté!
V neděli skončil v Jižní Africe 3. ročník legendárního etapového závodu dvojic Cape Epic 2006 a i letos na něm měli Češi svého zástupce a to díky Tomáši Přibylovi
Kolo pro život v televiziKPŽ: v Brně znovu Hruška
Kromě časopisu má teď seriál Kolo pro život také také svůj vlastní televizní seriál! Poběží na televizním kanálu ČT 4 Sport a bude Vás jím provázet populární sportovní komentátor Petr Vichnar. Nenechte si ujít další plánovanou reprízu dne 29. dubna ve 13:05 hodin!
Zpravodaj KPŽ v novém!KPŽ pokračuje v Holešově a Chrudimi
Vlastně už to není ani zpravodaj. Po zásadní rekonstrukci se již jedná o plnohodnotný magazín Kolo pro život, jehož šéfredaktorem se stal zkušený novinář Petr Pravda.
V Plzni to celé začínáOlomoucká buřinka, 50 České spořitelny
Je to neuvěřitelné, ale je to tak! Kolo pro život startuje už po sedmé. Letos vše začíná v Plzni. Podle původní termínové listiny měla být tím prvním závodem Brněnská padesátka, ale příliš dlouhá zima způsobila, že vstup do lesů v okolí Medlánek byl s ohledem na ochranu zvěře zakázán a závod tak musel být přesunut do letních měsíců.
Malevil Cup už za pět týdnů!KPŽ pokračuje v Holešově a Chrudimi
I přes nesmělý nástup jara se velmi rychle přibližuje start VII. INTERNATIONAL MTB MARATHONu KOOPERATIVA MALEVIL CUPu, jehož datum je letos stanoven na sobotu 13. 5. 2006.
Brněnská 52 ČSLegendární Drásal už po třinácté!
Pokud jste měli ve svých kalendářích zaznačen termín 29.4.2006 - Brněnská 52 České spořitelny, čtěte dále!
Priessnitzova 60 České spořitelny 2005KPŽ: v Brně znovu Hruška
Pořadatelé Bohemáku se rozhodli změnit místo konání závodu a s tímto krokem došlo i ke změně v názvu. Priessnitzova šedesátka ČS se tedy konala 3.9.2005 v Jeseníku, přímo pod jedním z vrcholů závodu - Zlatým Chlumem.