KALENDÁŘ SVĚTOVÉHO POHÁRU MTB - XC | MX | 4X | DH

Termínovka SP MTB 2007 je kompletníTermínovka SP MTB 2007 je kompletní
Posledním doplněným závodem v kolotoči světového poháru horských kol je kanadské město Saint Félicien
Nissan sponzorem SP horských kolNissan sponzorem SP horských kol
Společnost Nissan je novým generálním sponzorem Světového poháru horských kol. UCI oznámila, že se světoznámým výrobcem automobilů podepsala tříletou smlouvu.
Závod SP XC v NěmeckuZávod SP XC v Německu
Možnost i pro české fanoušky - jedna ze zastávek Světového poháru bude i letos v Německu. Jen Willingen vystřídal Offenburg, kam se budete moct za atmosférou SP vydat i vy!
Světový pohár v cyklokrosu Tábor 2006Fort William - 4X
Světový pohár v cyklokrosu v Táboře 2006. Triumf českého závodníka, jezdce týmu Palmans Sapin, Radomíra Šimůnka.

Světový pohár MTB v sezóně 2007Fort William - DH
Sotva skončila sezóna 2006, jsou už známy termíny závodů nejvyšší kategorie na sezónu novou...
Personální čistka v týmu SpecializedV Offenburgu vyhrál Absalon
Už je to potvrzeno - končí spojení Specialized & Sabine Spitz!
Třetí závod SP v MX se jel v ItáliiSP Cyklokros Tábor - foto
Kolumbijec Hector Leonardo Paez a Švýcarka Esther Süss byli nejrychlejší na trati maratonu Dolomiti Superbike – třetího závodu SP.
Dr Farin hubnutí
hubnout

Fort William - 4XFort William - 4X
Čeští XC jezdci se na pódium neprosadili, ale o to víc byly vidět české barvy ve 4X! Michal Prokop uhranul bravurní finálovou jízdou, Jana Horáková jen těsně stříbrná
Sauserwind o SpaSauserwind o Spa
Dva defekty výrazně zbrzdily dvojnásobného vítěze SP XC Christopha Sausera v boji o další body ve SP - i tak ale dojel na sedmém místě...jak vnímal závod on, si nyní můžete přečíst.
Spa-FrancorchampsFort William - 4X
Týden po horkém Madridu se SP XC přesunul do Belgie, kde ale zavládly zcela jiné podmínky. Nic ale nezabránilo Julienu Absalonovi, aby zvítězil podruhé za sebou.
SP XC Madrid - mužiSP Cyklokros Tábor - foto
Přinášíme Vám podrobnější reportáž o průběhu druhého závodu Světového poháru, který se jel ve španělské metropoli Madridu.
Tomáš Vokrouhlík o MadriduSauserwind o Spa
Jeden z českých závodníků na druhém závodě SP v cross-country Tomáš Vokrouhlík stručně o madridském závodu...
V Madridu vítězně Absalon a DahleFort William - DH
Julien Absalon (Bianchi-Agos) a téměř neporazitelná Gunn Rita Dahle měli nejvíce sil ve druhém závodu SP, který se jel v Madridu.
Madridský světový pohár už o víkendu
Další závod hlavní světové série závodů v XC nás čeká o víkendu...
Slabý úvod SP v MXV Offenburgu vyhrál Absalon
7. května 2006 se konal první díl letošní světové maratonské série. Vítězi se na 100 km trati v řeckém Naoussa stali Leonardo Paez a Daniela Louis.